Zarejestruj się Utwórz swoje konto B2K

Konkurs dla szkół podstawowych i gimnazjów

Fundacja Funtasto – Funtastyczny Internet oraz Oddział Instytutu Pamięci Narodowej we Wrocławiu zapraszają uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów do udziału w konkursie „Symbole i motywy historyczne w naszym świecie”.

Konkurs wieloetapowy

Już 14 grudnia 2015 r. na portalach www.funtasto.com oraz www.funtastycznaszkola.pl rozpocznie się konkurs, na który złożą się różnorodne zadania, quizy i działania kreatywne. Konkurs ma charakter wieloetapowy. O końcowym wyniku szkoły decydować będzie suma wszystkich punktów zdobytych podczas trwania Konkursu przez FUN!tastycznych Uczniów danej szkoły. Organizatorzy nagrodzą trzy szkoły, które uzyskają najwyższą liczbę punktów na każdym z poziomów.

Zarejestruj swoją szkołę

Jak dołączyć do funtastycznej szkoły?

Wejdz na stronę Funtastycznej Szkoły i wypełnij formularz rejestracyjny. Potwierdz maila i oczekuj autoryzacji z naszej strony.

Zaloguj się na konto swojej szkoły, utwórz klasy, przypisz i zaproś nauczycieli wysyłając im specjalną wiadomość na ich skrzynki email. Nauczyciele mają swój profil i swoją klasę do której muszą dołączyć uczniowie szkoły.

Opowiedz swoim uczniom o konkursie. Aby dołączyć do twojej funtastycznej szkoły muszą wejść na funtasto.com i założyć tam konto. Po zalogowaniu do funtasto muszą dodać swoją szkołę do profilu.

CZYM JEST PROJEKT FUN!tastyczna szkoła?

Projekt Scholl@Funtasto jest skierowany do szkół podstawowych oraz gimnazjów na terenie całej Polski. Szkoły biorące udział w Programie otrzymują pełen Panel Administracyjny - możliwość tworzenia klas, profili nauczycieli. Panel umożliwia w prosty sposób wprowadzenia uczniów w świat e-Lerningowy. Projekt FUN!tastyczna szkoła ściśle współpracuje z bezpieczną platformą dla dzieci i młodzieży - www.funtasto.com

WERYFIKACJA I BEZPIECZEŃSTWO

Dokładamy wszelkich starań aby zarówno projekt, użytkownicy oraz przechowywane dane były maksymalnie bezpieczne. Dzięki nowym technologiom jesteśmy w stanie niemal cały czas monitować wszystko co dzieje się wewnątrz systemu.

JAK DOŁĄCZYĆ?

Zarejestruj swoją szkołę w Programie FUN!tastyczna szkoła. Po pozytywnym zweryfikowaniu danych szkoły pod względem błędów oraz bezpieczeństwa na wskazany adres e-mail zostanie wysłany link aktywujący konto. Po potwierdzeniu adresu e-mail szkoła otrzymuje pełen dostęp do Panelu Administracyjnego swojej placówki.

Zarejestruj swoją szkołę
Szkoły w programie
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół
Kiszewo
Gimnazjum nr 2
Oleśnica
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Noblistów Polskich w Oleśnicy
Oleśnica
Szkoła Podstawowa
Ludomy
Gimnazjum nr 01
Jelenia góra
Szkoła Podstawowa nr 6
Stargard szczeciński
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 275
Warszawa
Gimnazjum w Strumieniu
Strumień
Szkoła Podstawowa nr 1 w Piastowie im. Stanisława Staszica
Piastów