Sign up Create a new B2K account

Konkurs dla szkół podstawowych i gimnazjów

Fundacja Funtasto – Funtastyczny Internet oraz Oddział Instytutu Pamięci Narodowej we Wrocławiu zapraszają uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów do udziału w konkursie „Symbole i motywy historyczne w naszym świecie”.

Konkurs wieloetapowy

Już 14 grudnia 2015 r. na portalach www.funtasto.com oraz www.funtastycznaszkola.pl rozpocznie się konkurs, na który złożą się różnorodne zadania, quizy i działania kreatywne. Konkurs ma charakter wieloetapowy. O końcowym wyniku szkoły decydować będzie suma wszystkich punktów zdobytych podczas trwania Konkursu przez FUN!tastycznych Uczniów danej szkoły. Organizatorzy nagrodzą trzy szkoły, które uzyskają najwyższą liczbę punktów na każdym z poziomów.

Register your school

Jak dołączyć do funtastycznej szkoły?

Wejdz na stronę Funtastycznej Szkoły i wypełnij formularz rejestracyjny. Potwierdz maila i oczekuj autoryzacji z naszej strony.

Zaloguj się na konto swojej szkoły, utwórz klasy, przypisz i zaproś nauczycieli wysyłając im specjalną wiadomość na ich skrzynki email. Nauczyciele mają swój profil i swoją klasę do której muszą dołączyć uczniowie szkoły.

Opowiedz swoim uczniom o konkursie. Aby dołączyć do twojej funtastycznej szkoły muszą wejść na funtasto.com i założyć tam konto. Po zalogowaniu do funtasto muszą dodać swoją szkołę do profilu.

What is Schools@Funtasto?

desc...

SAFETY

safety desc....

How to join as school?

.....desc

Register your school
Schools in program
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół
Kiszewo
Gimnazjum nr 2
Oleśnica
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Noblistów Polskich w Oleśnicy
Oleśnica
Szkoła Podstawowa
Ludomy
Gimnazjum nr 01
Jelenia góra
Szkoła Podstawowa nr 6
Stargard szczeciński
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 275
Warszawa
Gimnazjum w Strumieniu
Strumień
Szkoła Podstawowa nr 1 w Piastowie im. Stanisława Staszica
Piastów